Tarih: 07 Haziran 2017

Gösterim: 900

Üniversitemiz Personeli İftar Programında Bir Araya Geldi

Üniversitemiz tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve geleneksel hale getirilen personel iftar programı, Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in ev sahipliğinde, Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nin bahçesinde gerçekleşen iftar programına, üniversitemizin tüm birimlerinden akademik ve idari personelimiz, aileleri ile birlikte katıldı.

Mübarek Ramazan ayının bereketini paylaşmak ve iftar maneviyatını birlikte yaşamak amacıyla üniversitemiz tarafından düzenlenen personel iftar programında bir konuşma gerçekleştiren Rektörümüz, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin geniş bir aile olduğunun altını çizerek, üniversitemizin gelişimi hakkında bilgiler paylaştı.

Üniversitemizin, yeni merkez yerleşke projesi ve diğer yerleşkelere yapılacak yatırımlar hakkında da bilgiler paylaşan Rektörümüz, Ramazan ayı vesilesiyle gerçekleştirilen bu programın anlamlı olduğunu ve geleneksel olarak her yıl gerçekleştirileceğini ifade etti.

Üniversite personeline gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eden Rektörümüz, yapılacak çok daha büyük işler olduğunu, bunun için hep birlikte daha da gayret gösterilmesi gerektiğini dile getirdi. Rektörümüz, tüm konuklara davete katılımları dolayısıyla teşekkür ederek, Ramazan ayını ve gelecek olan Ramazan Bayramı’nı kutlayarak konuşmalarını sonlandırdı.

Ramazan ayının manevi havasının hissedildiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir ortamda gerçekleştirilen iftar programı, katılım sağlayan personelimiz ve ailelerinin memnuniyeti ile son buldu.


Fotoğraflar