26 Temmuz 2019

Gösterim: 2818

Dekan Mesajı

    

      Sevgili Öğrenciler;

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi' ne Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin en genç ve dinamik üniversitelerinden olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi aynı zamanda ülkemizin öncü eğitim kurumları arasında yerini almaktadır.

Çalışma hayatının rekabet ortamında farklı disiplinlere yönelik nitelikli bireyler yetiştirmeyi ilke edinen üniversitemiz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren lisans ve lisansüstü bölümleri ve her biri kendi alanında uzman öğretim elemanı kadrosuyla öğrencilere hizmet etmektedir.

Diğer taraftan üniversitemizin bulunduğu jeopolitik konum; yakın olduğu İstanbul, Bursa, İzmir gibi metropol şehirlere ulaşım kolaylığı ile potansiyel mezunlarımızın kariyer olanakları erişebilirlikleri konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Sosyal ve kültürel anlamda da zengin alternatifler sunan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi yakın çevresinde bulunan Gönen kaplıca turizmi, Manyas Kuş Cenneti, Kyzikos antik kenti, Kapıdağ yarımadası yürüyüş ve kamp alanının yanı sıra Erdek deniz turizm merkezleriyele öğrencilerin keyifle vakit geçirecekleri önemli bir merkez durumdadır.

Ayrıca üniversitemizde futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, judo gibi birbirinden farklı alanlarda öğrencilerimizin yer alabilecekleri etkinlikler arasında yer almaktadır.

Sizleri üniveristemizi yakından tanımaya davet ediyor ve eğitim-öğretim hayatınızda başarılar diliyorum.      

        

                                                                                                                                                         Prof. Dr. SÜleyman ÖZDEMİR
                                                                                                                                                                    Dekan V.